Wieczór filmowy

25 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole WIECZÓR FILMOWY. Frekwencja dopisała i punktualnie o 16.00 rozpoczęliśmy seans filmowy.
Wybór uczniów padł na „ Foresta Gumpa” oraz dwie części „Shreka”. Wieczór był świetną okazją do integracji społeczności naszego liceum oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Uczniowie z SU przygotowali kącik z napojami, przynieśli  kanapy i materace, którymi zapełniony został cały korytarz na drugim piętrze, przekształcony okazjonalnie na salę kinową. Były chipsy, popcorn oraz inne smakołyki przyniesione przez uczniów. Niektórzy zabrali ze sobą koce i poduszki, zapalono świece. Wszystko po to, aby w jak najbardziej komfortowych warunkach można było obejrzeć wybrane filmy.

Bardzo dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, opiekunom i pani Wicedyrektor Joannie Jędruszczak za zorganizowanie tak fantastycznej imprezy!!!