XIX z pasją

Wpisując się w klimat Tygodnia Kultury na sali gimnastycznej odbyła się premierowa gala projektu “XIX z pasją”. Licealiści prezentowali swój talent, pasje i zainteresowania. Wśród występujących byli piosenkarze, muzycy, recytatorzy, tancerze. Wystąpiła również licealna grupa teatralna BIES. Prezentowane były także filmy opowiadające o pasjach uczniów – akrobatyka powietrzna czy jazda konna. Całości dopełniły prace plastyczne Naszych uczniów, najlepiej mówiące o ich talencie. Duże zainteresowanie wzbudziło stoisko z ręcznie wykonaną biżuterią. Jesteśmy dumni z Naszej młodzieży  Pomysłodawczynią i główną koordynatorką projektu jest pani profesor Marzena Żywicka. Wraz z panią profesor Lidią Kaźmierczak, przygotowywała ona młodzież do występów i czuwała nad sprawnych przebiegiem całego przedsięwzięcia.