XIX z pasją 2023

7 czerwca w XIX Liceum odbyła się gala podsumowująca projekt „XIX z pasją”. Projekt, który ujawnił, że wielu uczniów XIX LO swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogaca nasze otoczenie. Przed szkolną społecznością zaprezentowały się osoby o zdolnościach wokalnych i muzycznych, pasjonaci tańca i poezji. Obejrzeliśmy filmy przygotowane w ramach projektu przez miłośniczki motosportu i akrobacji na szarfie. Jesteśmy przekonani, że w naszej szkole kryje się jeszcze wiele nieujawnionych talentów, dlatego mamy nadzieję, że dzień XIX z pasją stanie się tradycją i za rok znów będziemy mogli podziwiać kolejne utalentowane osoby. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu nieprzeciętnych zdolności.