Dzień dziecka 2022

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski XIX Liceum zaprosił wszystkich uczniów wraz z nauczycielami na wspólne “śniadanie na trawie” przy boisku szkolnym.  Tradycyjnie podczas spotkania odbył się mecz piłki nożnej – nauczyciele contra uczniowie oraz inne konkurencje sportowe.

Mecz dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, był pełen pięknych bramek – padło ich aż 15 w trakcie 60 minut . Każda bramka była przyjmowana z ogromną radością, a publiczność kibicowała obu drużynom. W przerwie meczu uczniowie zatańczyli belgijkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11 : 4 dla uczniów. Na zakończenie gracze zostali obdarowani owocami oraz brawami od publiczności.

Dziękujemy:

– uczestnikom – nauczycielom i uczniom aktywnie biorącym udział w spotkaniu,

– kibicom za gorące brawa,

– Dyrekcji szkoły za możliwość zorganizowania turnieju.

– pani Bożenie Krawczyk za komentowanie i  oprawę meczu,

– panu Leszkowi Blicharzowi za sędziowanie

– panu Piotrowi, panu Kazimierzowi oraz panu Mateuszowi za oprawę dźwiękową meczu.