Wiosenny Turniej Rummikuba

Nauczyciele i Samorząd Uczniowski XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w Wiosennym Turnieju RUMMIKUBA, który odbędzie się w naszej szkole 23 marca 2018 roku.

Osobom grającym już w tą grę nie trzeba jej reklamować. Jest to gra rozwijająca logiczne myślenie, możliwości obliczeniowe i umiejętność podejmowania decyzji.

Gra w Rummikuba przysparza niesamowite wrażenia. Kto chociaż raz w nią zagra ma ochotę zagrać następny raz.

Uczniowie naszej szkoły, jako jedyni przedstawiciele woj. lubelskiego, brali udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Sztumie. Chcielibyśmy rozpropagować tę rozwijającą grę wśród uczniów naszego regionu. W Rummikuba odbywają się również cyklicznie mistrzostwa Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie, które są eliminacjami do Mistrzostw Świata, które ostatnio odbyły się w Berlinie.

Zasady gry, szczegóły turnieju wraz z informacją o sposobie zgłoszenia zamieszczamy w załącznikach.

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału i życzymy sukcesów w Rummikub.

Z “rummikubowym” pozdrowieniem

Małgorzata Szkoda,  Barbara Kubiś i Jarosław Szkoda – nauczyciele XIX LO oraz Samorząd Uczniowski.​

Wiosna z Rummikubem Zasady