Rozstrzygnięcie konkursu na  „Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej” w XIX LO

Rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej” w XIX LO

Jury składające się z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego XIX LO Julii Saładonis, Karoliny Chemperek i Mateusza Matuszewskiego w dniu 13.12.2021 miało przyjemność podziwiać i oceniać świąteczne wystroje w każdej klasie. Uczniowie przygotowując salę do świąt Bożego Narodzenia wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Był Mikołaj machający ręką na powitanie, pięknie ozdobione choinki, kominek, świecące lampki i mnóstwo innych interesujących dekoracji. Sale lekcyjne oceniane były w następujących kategoriach:

• pomysłowość
  • wkład pracy
  • estetyka wykonania
  • oddanie atmosfery bożonarodzeniowej

W wyniku głosowania zwyciężyła klasa 3Ng, której serdecznie gratulujemy. Dziękujemy WSZYSTKIM pozostałym klasom za zaangażowanie i udział w konkursie. Życzymy zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Samorząd Uczniowski XIX LO