Klasa 1P – KLASA PSYCHOLOGICZNA

Jeżeli chcesz nauczyć się twórczego i krytycznego myślenia, rozwijać umiejętności skutecznego porozumiewania się, radzenia sobie z emocjami i kierowania stresem – wybierz klasę psychologiczną!

W klasie psychologicznej zapoznasz się z najważniejszymi zagadnieniami i odkryciami nauk przyrodniczych oraz weźmiesz udział w cyklu zajęć warsztatowych z zakresu podstaw psychologii.

W tej klasie zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci w przyszłości studiować na kierunkach, takich jak np.: psychologia, pedagogika, resocjalizacja, geografia. Klasa ta umożliwi też podjęcie pracy jako pracownik socjalny.

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, geografia, język angielski

Drugi język obcy do wyboru:
język niemiecki, język rosyjski

Współpraca z Wyższą Szkołą Społeczno-Przyrodniczą im. Wincentego Pola w Lublinie.

Drugi język obcy do wyboru:
język niemiecki, język rosyjski

Zapraszamy do obejrzenia…